Dermapen 4®

 

Dermapen 4® to najnowocześniejszy, najdokładniejszy zabieg mikronakłuwania skóry. Odmładzanie,  gładka skóra, silne nawilżenie, zagęszczenie skóry, wygładzenie zmarszczek, spowolnienie wypadania włosów, spłycenie blizn i rozstępów, przebarwień to tylko niektóre możliwości australijskiej technologii Dermapen®. 
 

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

OBSZARY

CZAS ZABIEGU

ODSTĘP MIĘDZY ZABIEGAMI

ZNIECZULENIE

REKONWALESCENCJA

ZALECANA SERIA ZABIEGÓW

SKÓRA PO ZABIEGU

FAQ

Dermapen 4 jest to jedyna na rynku mezoterapia mikroigłowa, której nazwy nie można używać przy innych penach. Jest to jedyny na rynku, opatentowany, oryginalny, cyfrowy zautomatyzowany system do mikronakłuwania. Technologia została stworzona w Australii, posiada certyfikaty bezpieczeństwa, spełnia europejskie wymagania dla urządzeń medycznych, posiada certyfikaty klasy IIa. Kartridż z igłami może być użyty tylko 1 raz, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu. System łączenia urządzenia poprzez Bluetooth z bazą, dezaktywuje kartridż po użyciu i nie może on być zainstalowany w urządzeniu przy kolejnym zabiegu. ! zabieg = 1 kartridż.

Dermapen 4 zaopatrzony jest w 16 molibdenowych, sterylnych mikroigieł , które płynnie przesuwają się po powierzchni skóry, wytwarzając miliony niedużych kanałów frakcyjnych. Ułatwia to przenikanie w głąb skóry, zastosowanych podczas zabiegu, substancji aktywnych. Mikrouszkodzenia aktywują proces naturalnej regeneracji skóry, co pozwala na rozpoczęcie procesu wytwarzania kolagenu i regeneracji. Dermapen 4® został zaopatrzony w protokoły zabiegowe, które z niezwykłą precyzją-od 0,2 mm do 3mm głębokości- pozwalają na bezpieczną pracę w okolicach twarzy, oczu, ust czy większych obszarów ciała.

 

Wygładzenie zmarszczek, silne nawilżenie, napięcie skóry okolicy oczu, zagęszczenie skóry, spowolnienie procesów starzenia, spłycenie blizn, rozstępów, rozjaśnienie przebarwień, oczyszczenie skory z zaskórników, wytworzenie kolagenu, powstrzymanie nadmiernego procesu wypadania włosów, wyrównanie kolorytu, ogólna poprawa wyglądu oraz jakości skóry, anti-aging, rewitalizacja, nawilżenie ust.

Liczne, płytkie naczynka na dużym obszarze twarzy, aktywne zmiany skórne, ciąża, aktywna opryszczka, zaburzenia krzepnięcia krwi, świeża opalenizna, choroby nowotworowe.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja. Po zakwalifikowaniu do zabiegów, rozmowie o oczekiwaniach, celach przechodzimy do zabiegu. Pierwszym etapem jest demakijaż, nałożenie znieczulenia. Po niedługim czasie znieczulenie jest zmywane, dezynfekujemy skórę. Rozpoczynamy mikronakłuwanie skóry z zastosowaniem indywidualnie dobranej ampułki lub koktajlu. W zależności od obszaru, pracujemy na odpowiednich głębokościach skóry (od 02-3 mm) oraz z odpowiednią prędkością. Dermapen 4® to urządzenie zaopatrzone z bardzo mocny, szybki i wydajny silnik, co zwiększa możliwości oraz precyzję zabiegu. Zabieg trwa od 1-2 godzin, w zależności od obszaru, który jest zabiegowi poddany. Warto łączyć obszary podczas 1 zabiegu i tak na przykład wraz z twarzą opracować szyję, dokolt, dłonie, żeby efekt odmłodzenia był widoczny na wszystkich tych obszarach. Po zabiegu nakładamy maskę kojącą, która złagodzi rumień pozabiegowy, wprowadzi skórę w stan rekonwalescencji. Następnie aplikujemy krem regenerujący, a w zależności od pory dnia,  również filtr SPF. Wydajemy zalecenia pielęgnacyjne oraz kontakt do Kliniki, gdyby pojawiły się pytania odnośnie pielęgnacji pozabiegowej w domu. Zabieg jest całoroczny. Bez względu na porę roku, zalecone jest stosowania kremów z filtrami.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona przez kilka dni. Mogą pojawić się złuszczanie skóry, mikrostrupki. Klinika zaleca preparaty, dzięki którym skóra wygoi się szybciej, nastąpi regeneracja oraz ochrona. 2-3 po zabiegu Dermapen 4® można nakładać makijaż. Procedura demakijażu zostanie przedstawiona po zabiegu, wraz z zaleceniami. Kolejny zabieg zalecony będzie po minimum 4 tygodniach.   

Potrzebujesz konsultacji?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imie i Nazwisko
cropped-ico.png

Tel. (+48) 690 451 106

Tel. (+48) 690 450 436

Shopping Cart
Scroll to Top