Poznaj wygodę dzięki depilacji laserowej

Laser Motus AX

Laser Motus AX Deka to laser aleksandrytowy o długości wiązki 755 nm. Należy do jednego z najbardziej bezbolesnych oraz najsilniejszych laserów na świecie. Trwale usuwa włosy czarne, brązowe, ciemny blond. Głowica Moveo z największą dokładnością pozwala na epilację mniejszych, trudniej dostępnych obszarów, jak również całego ciała. Silny system chłodzenia zwiększa komfort zabiegu. 

Poznaj zabieg   >

Laser Soprano Titanium Alma

Laser Soprano Titanium Alma to jeden z najszybszych laserów do trwałego usuwania owłosienia na świecie. Głowica Quattro 3D o spocie 4 cm² schładzana jest do 5°C. W trakcie każdego impulsu głowica  generuje 3 długości wiązek: diodowa 810nm do ciemnych włosów, aleksandrytowa 755nm do włosów brązowych oraz ciemny blond oraz Nd: Yag 1064nm, dzięki której możemy wykonać zabieg na opalonej skórze. Epilacja soprano to szybsze efekty oraz gładsza, miła w dotyku skóra po zabiegu.

Poznaj zabieg   >

Laser IQ

Laser IQ to najnowszej generacji diodowy laser do trwałego usuwania włosów czarnych. Zaopatrzony jest w technologię frozen head, która znacznie niweluje ból. Laser doskonale sprawdza się przy uporczywym, czarnym owłosieniu. Jego efekty utrzymują się przez dłuższy czas, co pozwala cieszyć się zmniejszeniem ilości włosów wśród osób, u których stwierdzono hirsutyzm, dokucza im problem wrastających włosów oraz licznych stanów zapalnych po goleniu.

Poznaj zabieg   >

Potrzebujesz konsultacji?

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imie i Nazwisko
cropped-ico.png

Tel. (+48) 690 451 106

Tel. (+48) 690 450 436

Shopping Cart
Scroll to Top